Home

ταλαιπωρία κάνει ένα πείραμα Λαμπρός σε ένα λεπτό τούμπα το παιχνίδι Catena Τάση κατοπτρίζω

ΠΑΟΚ – ΟΦΗ 0 – 0: Λευκή ισοπαλία στην Τούμπα - Ειδήσεις Σήμερα - Ελλάδα

Τόλμησε να προηγηθεί η Ένωση, το έφερε τούμπα σε δύο λεπτά ο Άρης

ΠΑΟΚ-Ατρόμητος 2-1: Ματσάρα και... buzzer beater Νάρεϊ στην Τούμπα! -  GRTimes.gr
ΠΑΟΚ-Ατρόμητος 2-1: Ματσάρα και... buzzer beater Νάρεϊ στην Τούμπα! - GRTimes.gr

Η μέρα που ο ΠΑΟΚ έπαιζε... χιονοπόλεμο στην Τούμπα (pics & vid) - ΠΑΟΚ

Έπαιζε 90 λεπτά ΠΑΟΚ ο Ιταλός ρέφερι στην Τούμπα» - Ποδόσφαιρο - Κύπελλο  Ελλάδας - Ολυμπιακός | sport-fm.gr: bwinΣΠΟΡ FM 94.6
Έπαιζε 90 λεπτά ΠΑΟΚ ο Ιταλός ρέφερι στην Τούμπα» - Ποδόσφαιρο - Κύπελλο Ελλάδας - Ολυμπιακός | sport-fm.gr: bwinΣΠΟΡ FM 94.6

Έφερε τούμπα το παιχνίδι ο ΠΑΟΚ 4-2 την Ελσίνκι • Κανάλι Ένα 90.4

Zastro on X: "Απίθανα πράγματα στη Σκωτία. Ο ΠΑΟΚ απόλυτος κυρίαρχος  βρέθηκε πίσω με 2-0 εξ αιτίας του μοναδικού δεκάλεπτου blackout σε ολόκληρο  το παιχνίδι και μέσα σε 20 λεπτά το γύρισε
Zastro on X: "Απίθανα πράγματα στη Σκωτία. Ο ΠΑΟΚ απόλυτος κυρίαρχος βρέθηκε πίσω με 2-0 εξ αιτίας του μοναδικού δεκάλεπτου blackout σε ολόκληρο το παιχνίδι και μέσα σε 20 λεπτά το γύρισε

Επαγγελματική νίκη για τον ΠΑΟΚ

ΒΙΝΤΕΟ: Μέσα σε ένα λεπτό, το έφερε… τούμπα! - Super Sport FM | Η κορυφαία  παγκύπρια αθλητική συχνότητα
ΒΙΝΤΕΟ: Μέσα σε ένα λεπτό, το έφερε… τούμπα! - Super Sport FM | Η κορυφαία παγκύπρια αθλητική συχνότητα

ΠΑΟΚ – Λεβαδειακός: SOLD OUT σε λίγα λεπτά για τη γιορτή στην Τούμπα! |  Typosthes
ΠΑΟΚ – Λεβαδειακός: SOLD OUT σε λίγα λεπτά για τη γιορτή στην Τούμπα! | Typosthes

AEK – Άρης: Τούμπα το ματς με τη γκάφα του Καζού! - Super Sport FM | Η  κορυφαία παγκύπρια αθλητική συχνότητα
AEK – Άρης: Τούμπα το ματς με τη γκάφα του Καζού! - Super Sport FM | Η κορυφαία παγκύπρια αθλητική συχνότητα

Καθυστερήσεις στην Τούμπα: Ένα έξτρα ημίχρονο για τον ΠΑΟΚ! | in.gr

ΠΑΟΚ – Παναθηναϊκός 1-2: Πράσινο διπλό στην ματσάρα της Τούμπας και φουλ  για πρωτάθλημα
ΠΑΟΚ – Παναθηναϊκός 1-2: Πράσινο διπλό στην ματσάρα της Τούμπας και φουλ για πρωτάθλημα

Έφερε το παιχνίδι… τούμπα η Λανς | Χωρίς νικητή στην Ολλανδία –  ONLARISSA.GR Νέα Ειδήσεις Λάρισα
Έφερε το παιχνίδι… τούμπα η Λανς | Χωρίς νικητή στην Ολλανδία – ONLARISSA.GR Νέα Ειδήσεις Λάρισα

Το έφερε «τούμπα» σε έξι λεπτά! (ΒΙΝΤΕΟ) | Balla.com.cy

Σε δέκα λεπτά έφερε τούμπα το παιχνίδι η Δόξα Παραλίας (φωτό) - Εφημερίδα  Γνώμη Υπεύθυνη ενημέρωση
Σε δέκα λεπτά έφερε τούμπα το παιχνίδι η Δόξα Παραλίας (φωτό) - Εφημερίδα Γνώμη Υπεύθυνη ενημέρωση

Super League: Νίκη του ΠΑΟΚ, 2-0 τον ΠΑΣ Γιάννινα στην Τούμπα - «Εθνικός  Κήρυκας»
Super League: Νίκη του ΠΑΟΚ, 2-0 τον ΠΑΣ Γιάννινα στην Τούμπα - «Εθνικός Κήρυκας»